Smart Aviation
Kurs modułowy

ATPL(A)

Szkolenie teoretyczne do Licencji Pilota Samolotowego Liniowego ATPL(A) we współpracy z Evionica.

Największe marzenia wymagają najlepszego wsparcia. Właśnie dlatego w Smart Aviation nawiązaliśmy współpracę z Evionica, aby zapewnić światowej klasy modułowe szkolenie teoretyczne ATPL(A) dla pilotów. Dostęp do obszernej bazy materiałów edukacyjnych, zapewnią przygotowanie do egzaminów teoretycznych na najwyższym poziomie, a w połączeniu z wykładami stacjonarnymi pomogą zrozumieć złożoną tematykę szkolenia.

ATPL(A)

W ramach szkolenia oferujemy

Evionica LMS – szkolenie komputerowe opracowane wraz z materiałami pomocniczymi;

Matematyka i Fizyka – Jest to kurs odświeżający który ma na celu przyspieszyć proces rozwiązywania zadań na późniejszym etapie szkolenia, oraz zapewnić że kandydat spełnia podstawowe wymagania przed rozpoczęciem kursu ATPL z zakresu matematyki i fizyki. Jest on w całości wykonany w CBT i nie występuje jako egzamin teoretyczny;

Wiedza, umiejętności i postawy (KSA) – Knowledge, Skills and Attitudes w skrócie KSA. Ten obszar tematyczny obejmuje szereg umiejętności wymaganych takich jak; umiejętności komunikacyjne, praca pod presją czasu, umiejętności przywódcze oraz świadomość sytuacyjna.

Koszty szkolenia

ATPL(A)

ATPL(A) szkolenie teoretyczne
Cena nettoIlość godzinUwagi
10 000 PLN650 h80 godzin wykłady / 570 godzin samokształcenie

Całkowity koszt szkolenia: 10 000 PLN

Koszty szkolenia

Dodatkowe koszty

LKE opłata za egz. teoretyczny ATPL(A)
Cena nettoUwagi
1 188 PLNOpłata urzędowa zgodnie z tabelą