Smart Aviation
image
Smart Aviation

Kurs przygotowawczy do rekrutacji w liniach lotniczych

Jesteś przed rekrutacją do linii lotniczych i chcesz w pełni przygotować się na zadania jakie czekają przed Tobą?

Pod okiem doświadczonych pilotów zostaniesz odpowiednio przygotowany/a do wyzwań które mogą na Ciebie czekać podczas procesu rekrutacji. Cały kurs przygotowawczy odbywa się na symulatorze B737-800 NG, który jest pierwszym symulatorem tego typu na poziomie FTD LEVEL 2 w Polsce. Dzięki profesjonalnemu podejściu aktywnych zawodowo pilotów-instruktorów oraz wyjątkowemu symulatorowi możesz mieć pewność że nic Cię nie zaskoczy.

Smart Aviation

100% zadowolonych klientów

Możemy pochwalić się 100% skutecznością, jeżeli chodzi o przygotowanie kandydatów do rekrutacji w liniach lotniczych. 

A wszystko to dzięki sesjom przygotowawczym pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej z ogromnym doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do każdego studenta. To właśnie jest nasz przepis na Twój sukces!

Smart Aviation

Dogodna lokalizacja

Nasz symulator mieści się w budynku terminala General Aviation na lotnisku  Poznań-Ławica, zaledwie 6 km od głównego dworca kolejowego w Poznaniu. Bez trudu możecie się dostać do nas samolotem, koleją, czy samochodem. Przy terminalu znajduje się parking samochodowy, a 100 metrów od terminala przystanek autobusowy, z którego w 15 min dojedziecie do centrum Poznania.

Smart Aviation

Specjalna promocja!

Koszt godzinnej sesji z instruktorem wynosi 600 PLN.

W przypadku pary koszt to 300 PLN od osoby.

Zapisz się już dzisiaj na sesję na naszym B737-800 NG.

Zgłoszenia przez formularz poniżej lub drogą telefoniczną.