O nas

Home O nas

O nas

ATO Smart Aviation Sp. z o.o. jest certyfikowaną Organizacją Szkolenia Lotniczego zlokalizowaną na lotnisku Poznań Ławica (EPPO). Na mocy nadanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego certyfikatu o numerze PL/ATO-51 prowadzimy profesjonalne szkolenia lotnicze w zakresie następujących licencji oraz uprawnień: LAPL, PPL, CPL, ATPL (teoria), ME, IR, FI, CRI, IRI oraz ICAO 4.  Jesteśmy jedyną Organizacją Szkolenia Lotniczego w Zachodniej Polsce, która szkoli pilotów od 0 do ATPL.

Pierwszym samolotem we flocie OSL Smart Aviation jest fabrycznie nowy samolot Tecnam P2002JF wyposażony w glass cockpit Garmin G500 oraz panel dotykowy GTN 650. Wybór samolotu podyktowany był błyskawicznym rozwojem lotnictwa ogólnego na przestrzeni ostatnich lat. Awionika cyfrowa zaczyna powoli wypierać klasyczne przyrządy i staje się standardem wyposażenia we wszystkich nowo produkowanych statkach powietrznych. Tecnam P2002JF jest obecnie najchętniej wybieranym samolotem przez ośrodki szkolenia lotniczego w całej Europie ze względu na swoje świetne osiągi, ekonomiczność i nowoczesność. Samolot jest niezwykle przyjemny w pilotażu. W całości przeszklona kabina zapewnia niezapomniane wrażenia podczas lotu.

Im lepsze przygotowanie naziemne tym mniejszy stres w kabinie. OSL Smart Aviation prowadzi szkolenie teoretyczne i praktyczne do uzyskania licencji samolotowej turystycznej PPL(A) oraz uprawnienia do wykonywania lotów nocnych VFR. Wszystkie wykłady prowadzane są przez doświadczonych instruktorów związanych zawodowo z lotnictwem. Zajęcia organizowane są zawsze w pełnym wymiarze godzin, w trybie indywidualnym lub w grupach. Szkolenie na lotnisku kontrolowanym jest bardzo odpowiedzialnym zajęciem. W żadnym wypadku nie możemy pozwolić sobie na błędy, dlatego od samego początku kładziemy ogromny nacisk na perfekcyjne przygotowanie merytoryczne naszych studentów. OSL Smart Aviation oferuje również szkolenia dla pilotów z angielskiej frazeologii lotniczej, gdzie zajęcia prowadzone są przez czynnych kontrolerów ruchu lotniczego.

Posiadamy własne pomieszczenie operacyjne na lotnisku Poznań Ławica, w którym każdy pilot może się odpowiednio przygotować do lotu. W celu umówienia się na lot zapoznawczy prosimy o kontakt telefoniczny: +48 606 650 616 lub mailowy: osl@smartaviation.eu.

Oferujemy następujące szkolenia:

Wróć do góry

Kontakt

Pełne dane kontaktowe

Siedziba szkoły

Lotnisko Poznań-Ławica Terminal GA
ul. Bukowska 285, 60-189 Poznań
  • +48667667235 Anna Iglińska
    +48667667534 Anna Kolasińska
  • ato@smartaviation.eu
  • osl@smartaviation.eu

Obsługa techniczna

Smart Aviation Aircraft Maintenance
Lotnisko Zielona Góra Babimost EPZG
ul. Szkolna 23, 66-111 Nowe Kramsko

Kierownik Szkolenia

Mateusz Działyński - HT CEO

Kierownik Bezpieczeństwa

Witold Łożyński SMS