Smart Aviation
image
Smart Aviation

Nasze symulatory

W Smart Aviation oferujemy nie tylko doskonałą flotę samolotów, ale również zaawansowane symulatory, które stanowią nieodzowną część naszego innowacyjnego podejścia do szkolenia lotniczego. Nasza kolekcja symulatorów, składająca się z Alsim ALX-61, Alsim AL250 oraz pierwszego w Polsce symulatora B737-800 NG na poziomie FTD level 2, umożliwia nam dostarczanie kompleksowych i realistycznych doświadczeń szkoleniowych.

Smart Aviation

Symulator B737-800 NG - Nowa Era W Szkoleniach

Jesteśmy dumni z posiadania pierwszego w Polsce symulatora B737-800 NG na poziomie FTD level 2. To prawdziwie przełomowy krok w naszym ośrodku, umożliwiający realistyczny trening na jednym z najpopularniejszych samolotów pasażerskich na świecie. Nasz symulator B737-800 NG dokładnie odzwierciedla charakterystyki lotu oraz awionikę prawdziwego samolotu, dostarczając pilotom zaawansowanych i realistycznych doświadczeń.

 

Smart Aviation

Alsim AL250 - Trening Na Miarę

Symulator Alsim AL250 to rozwiązanie idealne dla osób pragnących zdobyć umiejętności pilotowania samolotów wielosilnikowych. Dzięki precyzyjnej symulacji różnych warunków pogodowych, awarii i manewrów, AL250 umożliwia skuteczne przygotowanie do wyzwań, jakie stawia przed nami rzeczywiste lotnictwo. To narzędzie nieocenione dla pilotów początkujących oraz doświadczonych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

 

Smart Aviation

Alsim ALX- Wszechstronność i Realizm

Nasz ośrodek jest wyposażony w symulator Alsim ALX, który jest prawdziwym majstersztykiem symulacji lotniczej. Dzięki zaawansowanym systemom awioniki, realistycznym efektom wizualnym oraz dynamicznemu modelowi lotu, symulator ten umożliwia szkolenie pilotów na różnych etapach ich kariery. Bez względu na to, czy uczysz się podstaw lotnictwa czy doskonalisz umiejętności lotu przy zmiennej pogodzie, symulator Alsim ALX dostarcza realistyczne i wymagające doświadczenia.

image
image
image
Smart Aviation

Poznaj Symulator Garmina G1000

Nasz symulator jest wyposażony w dokładną rekonstrukcję awioniki Garmin G1000, która jest szeroko używana w nowoczesnych samolotach. Piloci uczą się obsługi różnorodnych systemów, takich jak nawigacja GPS, systemy kontroli lotu, monitorowanie stanu silnika i wiele innych. Dzięki naszemu symulatorowi Garmina G1000 nasi uczniowie zdobywają niezastąpione doświadczenie w obszarze awioniki pokładowej i przygotowują się do bezpiecznych i pewnych lotów.