Smart Aviation

Nowa era w szkoleniu!

Jedyny w Polsce symulator B737-800 NG  spełniający wymogi FTD Level 2, z systemem wizualnym CVS, zbudowany na bazie prawdziwego samolotu.  Profesjonalne rozwiązania programowe dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Smart Aviation

B737-800 NG

Boeing 737 to najpopularniejszy na świecie wąskokadłubowy samolot pasażerski średniego zasięgu, produkowany w wielu wersjach od 1967 przez firmę Boeing w Stanach Zjednoczonych.

Wersja 737-800 NG może zabrać na pokład 189 pasażerów. Wyposażony jest w  nowoczesne systemy awioniki, takie jak system zarządzania lotem (FMS) i autopilot, które ułatwiają nawigację i kontrolę lotu.

Niezawodność, wszechstronność i wydajność przyczyniły się do tego że jest najczęściej spotykanym samolotem w liniach lotniczych.

Smart Aviation

Doskonale odwzorowany model lotu

Nasz symulator jest jedynym symulatorem w Polsce zbudowanym na bazie prawdziwego samolotu. Gwarantujemy niespotykane dotąd odczucia z lotu dzięki zastosowaniu prawdziwych komponentów oraz doskonale odwzorowanej hydraulice sterów. Zaawansowany system wizualny oparty na technologii CVS zapewnia prawidłową projekcję kąta widzenia dla obu pilotów podczas szkolenia.

Smart Aviation

Rewolucyjny system wizualny

W naszym symulatorze zastosowano CVS (Collimated Visual System). Jest to system generujący realistyczne widoki z kokpitu. Dzięki temu piloci mogą trenować różne manewry i procedury lotnicze w kontrolowanym środowisku. CVS jest kluczowym narzędziem szkoleniowym, które umożliwia zdobycie niezbędnych umiejętności przed rzeczywistym lotem. Identyczne rozwiązania stosuje się w profesjonalnych symulatorach typu FFS (Full Flight Simulator) wykorzystywanych przez największe linie na świecie.

Smart Aviation

W pełni oryginalny kokpit

Ten wyjątkowy aspekt sprawia, że obsługa naszego symulatora jest taka sama, jak w przypadku prawdziwego samolotu!

Nasza oferta jest skierowana zarówno do doświadczonych, jak i początkujących pilotów. Nie od dziś wiadomo, że dokładne poznanie maszyny, na której się lata, jest kluczowym elementem w karierze pilota liniowego i to właśnie możecie osiągnąć dzięki sesjom na naszym symulatorze!

Smart Aviation

100% zadowolonych klientów

Możemy pochwalić się 100% skutecznością, jeżeli chodzi o przygotowanie kandydatów do rekrutacji w liniach lotniczych. 

A wszystko to dzięki sesjom przygotowawczym pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej z ogromnym doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do każdego studenta. To właśnie jest nasz przepis na Twój sukces!

Smart Aviation

Dogodna lokalizacja

Nasz symulator mieści się w budynku terminala General Aviation na lotnisku  Poznań-Ławica, zaledwie 6 km od głównego dworca kolejowego w Poznaniu. Bez trudu możecie się dostać do nas samolotem, koleją, czy samochodem. Przy terminalu znajduje się parking samochodowy, a 100 metrów od terminala przystanek autobusowy, z którego w 15 min dojedziecie do centrum Poznania.

Formularz kontaktowy