Szkolenia

Home Szkolenia ATPL 100 KSA

ATPL 100 KSA

Szkolenie teoretyczne do Licencji Pilota Samolotowego Liniowego ATPL(A) we współpracy z Bristol Ground School

ATPL

Największe marzenia wymagają najlepszego wsparcia. Właśnie dlatego w Smart Aviation nawiązaliśmy współpracę z Bristol Groundschool, aby zapewnić światowej klasy modułowe szkolenie teoretyczne ATPL(A) dla pilotów. Dostęp do obszernej bazy materiałów edukacyjnych Bristol Groundschool zapewnią przygotowanie do egzaminów teoretycznych na najwyższym poziomie, a w połączeniu z wykładami stacjonarnymi pomogą zrozumieć złożoną tematykę szkolenia.

Computer Based Training

Szkolenie e-learning ATPL(A) pozwala na przygotowanie do egzaminów we własnym tempie. Do tego celu jest wykorzystana aplikacja ATPdigital opracowana przez Bristol Groundschool. Computer Based Training w skrócie – CBT, daje dostęp do lekcji, testów oraz postępów nauczania. Aplikacji można używać również w trybie offline, co pozwoli na naukę praktycznie z dowolnego miejsca. CBT musi być ukończone przed przystąpieniem do wykładów stacjonarnych.

Ramy czasowe

Szkolenie trwa łącznie 650 godzin, z czego 10% (65 godzin) musi odbyć się stacjonarnie. Szkolenie stacjonarne w sali wykładowej zajmuje dwa tygodnie, reszta czasu powinna być przeznaczona na szkolenie e-learning CBT. Po ukończeniu szkolenia CBT oraz części wykładowej, kandydat może wnioskować o państwowe egzaminy teoretyczne w dowolnym Urzędzie Lotnictwa Cywilnego podlegającym pod EASA.

Koszt szkolenia wynosi 8000 zł na osobę. Szkolenie objęte jest 0% stawką VAT.

W ramach szkolenia oferujemy:

ATPDigital – szkolenie komputerowe opracowane przez Bristol Ground School
BGSOnline – baza pytań ATPL(A)
Matematyka i Fizyka – Jest to kurs odświeżający który ma na celu przyspieszyć proces rozwiązywania zadań na późniejszym etapie szkolenia, oraz zapewnić że kandydat spełnia podstawowe wymagania przed rozpoczęciem kursu ATPL z zakresu matematyki i fizyki. Jest on w całości wykonany w CBT i nie występuje jako egzamin teoretyczny.
Wiedza, umiejętności i postawy (KSA) – Knowledge, Skills and Attitudes w skrócie KSA. Ten obszar tematyczny obejmuje szereg umiejętności wymaganych takich jak; umiejętności komunikacyjne, praca pod presją czasu, umiejętności przywódcze oraz świadomość sytuacyjna.

Wymagania wstępne

Aby rozpocząć kurs ATPL należy posiadać licencję PPL(A). Po rejestracji oraz zaksięgowaniu wpłaty, kandydat otrzymuje dostęp do e-learning i może rozpocząć szkolenie CBT.

Wróć do góry

Kontakt

Pełne dane kontaktowe

Siedziba szkoły

Lotnisko Poznań-Ławica Terminal GA
ul. Bukowska 285, 60-189 Poznań
  • +48667667235 Anna Iglińska
    +48667667534 Anna Kolasińska
  • ato@smartaviation.eu
  • osl@smartaviation.eu

Obsługa techniczna

Smart Aviation Aircraft Maintenance
Lotnisko Zielona Góra Babimost EPZG
ul. Szkolna 23, 66-111 Nowe Kramsko

Kierownik Szkolenia

Mateusz Działyński - HT CEO

Kierownik Bezpieczeństwa

Witold Łożyński SMS