Smart Aviation
Symulator lotu Poznań
image
Smart Aviation

Symulator lotu Poznań – Poczuj emocje jak z prawdziwego lotu!

Zakochaj się w emocjach, jakie towarzyszą pilotom podczas startu i lądowania! Doświadcz niezapomnianych wrażeń, kierując potężnym samolotem przez niebo w symulatorze lotu. Smart Aviation – z pasją do lotnictwa. Oferujemy szkolenia z zakresu lotnictwa. Prowadzone są one przez wykwalifikowanych instruktorów. Zapewniamy najwyższy standard nauki. Dołącz – bez względu na poziom doświadczenia czy wiek! Nasza oferta pozwoli Ci osiągnąć mistrzostwo w lotnictwie.

Nowoczesna flota symulatorów – Gwarancja wysokiej jakości szkolenia!

Nasz ośrodek Smart Aviation pilotów wyposażony jest w nowoczesne symulatory, co zapewnia szkolenia na najwyższym poziomie. Bazujemy na takich urządzeniach jak:

  • Alsim ALX-61;
  • Alsim AL250;
  • B737-800 NG na poziomie FTD level 2.

Realistyczne doznania podczas szkoleń? To możliwe, dzięki naszym nowoczesnym symulatorom lotu. Zapoznaj się z ofertą i skorzystaj z niej już dziś!

Symulator lotu Poznań
Symulator lotu Poznań

Symulator lotu dla każdego marzyciela!

Oferowane przez nas szkolenia dedykowane są każdemu, kto marzy o lotnictwie. Symulator lotu Poznań oferuje niepowtarzalną możliwość poczucia realistycznych warunków lotu, pozwalając doświadczyć emocji, jakie odczuwają piloci podczas każdej podróży. Dostosowujemy poziom szkolenia do umiejętności i predyspozycji naszych kursantów, zapewniając indywidualne podejście oraz wsparcie potrzebne do realizacji marzeń o zostaniu pilotem.