Smart Aviation
Licencja PPL A
image
Smart Aviation

Licencja PPL A – Ku drodze bycia pilotem

Licencja PPL A to dokument, który umożliwia posiadaczowi pilotowanie samolotów na potrzeby rekreacyjne. To swoiste ,,prawo jazdy” dla pilotów prywatnych. Aby zdobyć tę licencję, trzeba przejść przez szkolenie i zdać egzamin teoretyczny i praktyczny. Z Smart Aviation bez problemu zostaniesz posiadaczem tejże licencji. Zapoznaj się z ofertą!

Wszystko co musisz wiedzieć o szkoleniu w Smart Aviation!

  • Szkolenie teoretyczne – Kurs teoretyczny to element, który dostarczy Ci niezbędnej wiedzy o zasadach lotu, nawigacji, meteorologii i innych aspektach lotnictwa. Przygotuj się z naszą pomocą do egzaminów, które potwierdzą Twoją teoretyczną wiedzę;
  • Szkolenie praktyczne – Tu zaczyna się prawdziwa przygoda! Szkolenie praktyczne obejmuje naukę pilotażu, lądowań, starów, nawigacji, awaryjnych procedur i wielu innych umiejętności. Ciesz się każdą chwilą spędzoną w kokpicie!;
  • Egzamin i Licencja PPL A – Po ukończeniu szkolenia w Smart Aviation przychodzi czas na egzaminy. Po zdaniu testów teoretycznych i praktycznych możesz otrzymać upragnioną licencję PPL A i oficjalnie stać się pilotem.
Licencja PPL A
Licencja PPL A

Przygoda, która dostarczy Ci wielu emocji!

Licencja PPL A i cały proces stawania się pilotem to wyjątkowa przygoda, która wymaga poświęcenia, determinacji i pasji. Nagroda w postaci wolności w locie i możliwość podróżowania własnym samolotem jest bezcenna. Jeśli marzysz o odkrywaniu nieba, nie wahaj się podjąć wyzwania i rozpocznij swoją podróż w świat lotnictwa już dziś!