Smart Aviation
Licencja PPL A cena
image
Smart Aviation

Licencja PPL A cena – Kurs dla pasjonatów lotnictwa!

Zastanawiasz się, czym jest licencja PPL A cena? Jest to Licencja Pilota Samolotowego Turystycznego, która uprawnia jej posiadacza do wykonywania lotów niekomercyjnych na samolotach silnikowych tłokowych o maksymalnej masie startowej nieprzekraczającej 5700 kg. W Smart Aviation bez problemu możesz uzyskać taką licencję! Skontaktuj się z nami już dziś.

Jak wygląda uzyskanie licencji?

Aby uzyskać licencję PPL A należy przystąpić i zdać dwa rodzaje egzaminów.

  • Część teoretyczna – Składa się ze stu godzinnego szkolenia w formie stacjonarnych zajęć grupowych oraz nauki zdalnej. Podczas tej części przyswajane są zagadnienia z zakresu prawa lotniczego, ogólnej wiedzy o konstrukcji samolotów, planowania i osiągania lotów, możliwości i ograniczeniach człowieka, meteorologii, nawigacji, procedur operacyjnych, zasad lotu oraz komunikacji;
  • Część praktyczna – Składa się z 45 godzin w samolocie lub 40 godzin w samolocie i 5 na symulatorze lotu. Loty odbywają się w ciągu dnia i według zasad z widocznością ziemi. Podczas szkolenia praktycznego osoby szkolące się spędzają na pokładzie samolotu sami około 10 godzin.
Licencja PPL A cena
Licencja PPL A cena

Licencja PPL A cena atrakcyjna dla każdego!

Smart Aviation oferuje uzyskanie licencji PPL A w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodatkowo nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie w lotnictwie, co gwarantuje wysoki standard szkolenia. Kładziemy szczególny nacisk na praktyczne umiejętności, które kluczowe są dla bezpiecznego i pewnego pilotowania samolotu.