Smart Aviation
Kurs dla pilotów
image
Smart Aviation

Kurs dla pilotów – Ciekawa oferta dla zainteresowanych

Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę szkoleniową, dedykowaną profesjonalnym pilotom oraz tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z lotnictwem. Nasza firma – Smart Aviation jest liderem w branży szkoleniowej i oferuje kompleksowe kursy dla pilotów. Zaprojektowane są one z myślą o spełnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

Co obejmuje nasza oferta szkoleniowa?

  • Kurs PPL – Przeznaczony dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z lataniem. Zakres szkolenia obejmuje teorię lotu, naukę nawigacji oraz praktyczne umiejętności pilotażu;
  • Kurs CPL – Szkolenie kierowane dla osób, które posiadają już licencję PPL i pragną podnieść swoje kwalifikacje. Szkolenie obejmuje zaawansowane techniki pilotażu, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi oraz praktyki w warunkach rzeczywistych.
  • Szkolenia instruktorskie dla pilotów – Jest to szkolenie dla pilotów z licencją CPL, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą. Zakres nauki obejmuje metody nauczania, psychologię ucznia oraz praktyczne aspekty prowadzenia szkoleń.
Kurs dla pilotów
Kurs dla pilotów

Kurs dla pilotów na najwyższym poziomie!

Co wpływa na poziom szkolenia w naszym centrum szkolenia pilotów Smart Aviation? Z pewnością jest to nowoczesna flota oraz doświadczenie i wiedza naszych profesjonalnych szkoleniowców. Jeśli marzysz o tym, aby zostać profesjonalnym pilotem, to właśnie teraz możesz zrealizować swoje marzenie. Skorzystaj z oferty naszego centrum szkoleniowego!