Szkolenie Lotnicze – Jet Orientation Course (JOC) na symulatorze B737-800 NG

Home Szkolenie Lotnicze – Jet Orientation Course (JOC) na symulatorze B737-800 NG

Szkolenie Lotnicze – Jet Orientation Course (JOC) na symulatorze B737-800 NG

O nas: Jesteśmy wiodącym ośrodkiem szkoleniowym lotniczym w Polsce, posiadającym pierwszy symulator B737-800 NG na poziomie FTD level 2 w kraju. Nasz zespół doświadczonych instruktorów lotniczych oraz nowoczesny symulator zapewnią Ci najwyższą jakość szkolenia i przygotowanie do pracy w branży lotniczej.

Opis szkolenia:

Jet Orientation Course (JOC) na symulatorze B737-800 NG to intensywne szkolenie trwające 6 godzin, które ma na celu zapoznanie uczestników z samolotem odrzutowym. Nasz kurs skupia się głównie na szkoleniu latania manualnego oraz pracy w wieloosobowej załodze.

Cele szkolenia:

Symulator B737-800 NG – FTD level 2: Nasz symulator B737-800 NG jest pierwszym tego rodzaju w Polsce, spełniającym wymagania poziomu FTD level 2. Dzięki zaawansowanym możliwościom technicznym symulatora, szkolenie jest nie tylko realistyczne, ale także bezpieczne i efektywne. Symulator pozwala na szkolenie różnych scenariuszy lotu, w tym różnych warunków atmosferycznych oraz awaryjnych, które pozwolą na w pełni profesjonalne przygotowanie do pracy w linii lotniczej.

Termin szkolenia: Oferujemy elastyczne terminy szkolenia, dopasowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, aby omówić najlepszy termin dla Ciebie.

Koszt szkolenia: Cena szkolenia wynosi 2250 zł za jedną osobę. Ponieważ szkolenie JOC wymaga pracy w załodze, konieczne jest uczestnictwo dwóch osób.

Wymagania wstępne:

Zapewniamy:

Rezerwacja miejsca: Skontaktuj się z nami pod poniższymi danymi, aby zarezerwować miejsce lub uzyskać więcej informacji:

Email: osl@smartaviation.eu

Wróć do góry

Kontakt

Pełne dane kontaktowe

Siedziba szkoły

Lotnisko Poznań-Ławica Terminal GA
ul. Bukowska 285, 60-189 Poznań
  • +48667667235 Anna Iglińska
    +48667667534 Anna Kolasińska
  • ato@smartaviation.eu
  • osl@smartaviation.eu

Obsługa techniczna

Smart Aviation Aircraft Maintenance
Lotnisko Zielona Góra Babimost EPZG
ul. Szkolna 23, 66-111 Nowe Kramsko

Kierownik Szkolenia

Mateusz Działyński - HT CEO

Kierownik Bezpieczeństwa

Witold Łożyński SMS