Smart Aviation
Boeing 737 kurs
image
Smart Aviation

Boeing 737 kurs – Szkolenia samolotowe dla miłośników lotnictwa

Boeing 737 jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych samolotów na świecie i ma ogromne znaczenie dla przemysłu lotniczego. Odgrywają one kluczową rolę w transporcie lotniczym na całym świecie. Jeśli marzysz o tym, aby zostać pilotem tej maszyny, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Smart Aviation – to miejsce, w którym krok po kroku przejdziesz szkolenie dla pilotów. Spełnij swoje marzenia o lataniu!

Zakres szkolenia pilotażu

Dla osób, które chcą zostać pilotami oferta symulatorów lotu obejmuje:

  • Szkolenie teoretyczne – dzięki niemu można zrozumieć mechanikę lotu, poznać teorię pilotażu czy procedury lotnicze. Przyszli piloci uczą się korzystania z przyrządów nawigacyjnych i planowania tras, a także zdobywają wiedzę na temat procedur startowych, lądowania czy komunikacji radiowej;
  • Szkolenia praktyczne – obejmują różnorodne scenariusze lotów symulowanych, od startu do lądowania, awaryjnych procedur lub różnych warunków pogodowych. Szkolenie odbywa się na różnych typach maszyn.
Boeing 737 kurs
Boeing 737 kurs

Nowoczesna flota samolotów

Posiadamy nowoczesną flotę samolotów, dzięki której możliwe jest oferowanie najwyższej jakości szkoleń lotniczych. Wiemy, jak ważne jest korzystanie z nowoczesnych, bezpiecznych i wydajnych maszyn podczas procesu szkolenia lotniczego. Nasza flota składa się z takich modeli jak: Tecnam P2006T, Tecnam P2008JC oraz Tecnam P2002JF, Extra NG, Robinson R44 Raven II.