Smart Aviation
image
Smart Aviation

Baza śmigłowcowa - Kobylnica EPHC

Smart Aviation  z dumą prezentuje naszą Bazę Śmigłowcową zlokalizowaną na lotnisku Kobylnica. Ta baza pełni funkcję głównego punktu naszych operacji szkoleniowych z zakresu helikopterów i oferuje szereg specjalistycznych usług dla śmigłowców.

SMART AVIATION

Strategiczne Położenie w Kobylnicy

Nasza Baza Śmigłowcowa ma strategiczne położenie na lotnisku Kobylnica (EPPK), które znajduje się w bliskiej odległości od Poznania z idealnym połączeniem. Ta korzystna lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do obiektów szkoleniowych i wsparcia operacyjnego dla pilotów helikopterów.

Baza śmigłowcowa
Smart Aviation

Wszechstronne Wsparcie Śmigłowców

W naszej Bazie Śmigłowcowej w Kobylnicy posiadamy własny helipad zarejestrowany przez ULC jako EPHC dzięki temu jesteśmy dostosowani do potrzeb szkoleniowych i operacyjnych śmigłowców. Usługi te obejmują hale hangarowe dla śmigłowców i zdolność do obsługi lądowań nocnych, tworząc idealne środowisko szkoleniowe . A nasz budynek biurowy stwarza idealną przestrzeń do przygotowania się przed lotem!

SMART AVIATION

Samoobsługowa stacja paliw

Już wkrótce na terenie naszego lądowiska oferować będziemy sprzedaż paliwa AVGAS 100LL oraz JET A-1 dzięki współpracy z firmą AWIX OIL.

Smart Aviation

Hangarowanie śmigłowców

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dbanie o śmigłowce dlatego w naszej ofercie jest też opcja hangarowania śmigłowców. 

Cena z dobę hangarowania to 250 PLN (przy dłuższym okresie hangarowania istnieje możliwość negocjacji ceny)